O Nas

Acoustic Studio Nagrań

Studio zostało założone w październiku 2019 r.

Naszą dewizą jest tworzenie, nagrania oraz obróbka dźwięku z pasji i zamiłowania do szeroko pojętego tematu muzyki.

Nie zamykamy się na konkretne gatunki muzyczne – najbliższe naszemu sercu co prawda są nagrania mocnych, rockowych riffów, ale z dużą dozą obiektywizmu i wrażliwości podchodzimy do wszystkich innych rodzajów brzmień.
Realizujemy nagrania na najwyższej klasy sprzęcie, począwszy od mikrofonów przez preampy aż po cyfrowe procesory dźwięku vst.
Posiadamy zaadaptowane akustycznie pomieszczenie odsłuchowe, wystrojone za pomocą procesora Mini DSP. Daje to duży komfort odsłuchu, przyspiesza pracę, oraz trwale wpływa na jakość ostatecznego brzmienia.

Studio posiada trzy pomieszczenia: reżyserkę, liveroom oraz kabinę wokalną.

Klienci, którzy planują kilkudniową sesję nagraniową, mają możliwość wynajęcia u nas noclegu.

W trakcie sesji przyda się także dobra kawa, którą również posiadamy!

Nagrania

Jesteśmy dla muzyków

Studio Nagrań Acoustic oferuje pełen zakres usług, którego właścicielem i operatorem jest Marcel Kraszkiewicz.

Studio Nagrań Acoustic ma trzy w pełni wyposażone pokoje składające się z pomieszczenia, którym jest liveroom, reżyserki i kabiny wokalnej. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt pozwalający generować dobrą jakość brzmienia. Oferujemy nagrywanie, miksowanie, mastering, postprodukcję, nagrywanie mobilne, sesje zdjęciowe w trakcie nagrań, a nawet produkcję płyt CD z nadrukiem.

Nasze pomieszczenia są w pełni przygotowane do realizacji Twojego projektu od początku do końca. Jeżeli w Twojej muzyce czegoś brakuje, pomożemy Ci to wydobyć.

Podczas sesji nagraniowych jesteśmy dla was! Realizator dźwięku cały czas czuwa podczas nagrania, aby uchwycić każdy najlepszy pomysł nagrywanych artystów, bez względu na to ile wymaga to ujęć.

Misja

Sprawimy, że Twoje umiejętności oraz muzyczne inspiracje, przełożą się na wyprodukowanie dobrego jakościowego nagrania.

Wizja

Wychodzimy poza schemat udostępniając możliwości studia oraz stając się kreatywnym centrum. Zespoły, kompozytorzy, muzycy oraz producenci mogą tu wykorzystać swoją kreatywność oraz potencjał.

Wartości

Artysta jest centrum całego procesu. To dzięki niemu powstaje inspiracja, inwencja twórcza oraz rozwój projektu. Dzięki jego wymaganiom nasza motywacja wzrasta oraz pozwala rozwijać całą współpracę.

Chcesz nagrać swój utwór?